White Label - innowacyjny model

Kategorie: program do gabinetu i konsultacje lekarskie online

White Label - pod tym niewinnym określeniem kryje się rewolucyjne rozwiązanie dla lekarzy i placówek medycznych. White Label powstało po to, aby jeszcze bardziej usprawnić dostęp do telemedycyny, która z każdym dniem jest coraz bardziej popularna, przez co zapotrzebowanie na konsultacje online rośnie.

 

Outsourcing systemu telemedycznego

Nie musisz korzystać z systemu Medfile i platformy haloDoctor, aby skorzystać z White Label! Niewiele dzieli Cię od tego, aby mieć platformę dopasowaną do swoich wymagań i potrzeb Twoich Pacjentów. Elastyczność - to słowo klucz przy wyborze White Label. Miej autorską platformę, która będzie się kojarzyła tylko i wyłącznie z Twoim gabinetem!

 

White Label - głównie zadania platformy

Korzyści dla Partnera:

Dla jeszcze większej wygody, platforma pozwala na płatności online (PayU), które stały się już codziennością dla każdego z potencjalnych pacjentów, szczególnie w czasach pandemii. Aktualna sytuacja epidemiologiczna wymaga na osobach przede wszystkim starszych ograniczanie kontaktów i czasem jedyną opcją pozostaje kontakt telefoniczny bądź wizyta online. Ten spersonalizowany system pozwoli na sprawne zlokalizowanie Twojego gabinetu oraz umówienie szybkiej wizyty, która oszczędzi wielu osobom wychodzenia z domów i utraty czasu na stanie w kolejkach, które są zmorą chorych w obecnych czasach.

 

Twój gabinet jako profesjonalna platforma telemedyczna

Dzięki tym prostym narzędziom usprawnisz pracę swojego gabinetu, zweryfikujesz ilość pacjentów i usprawnisz ich przepływ przez gabinet. Dodatkowe korzyści to stała pomoc techniczna, szybkie terminy, atrakcyjne koszty instalacji oraz wsparcie technologiczne. To wszystko składa się na nowoczesny gabinet medyczny, którego oczekują pacjenci i dzięki White Label Twój gabinet właśnie taki może się stać.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy można dopasować oprogramowanie do istniejącego już systemu?

Tak. Model White Label pozwala na integrację, a w przypadku problemów pomoc techniczna jest cały czas w gotowości, aby rozwiązać dany problem. Natomiast oprogramowanie jest na tyle intuicyjne, że pracownik obsługujący je nie powinien mieć z tym większego problemu.

Jak długo czeka się na wdrożenie?
Szeroka kadra odpowiedzialna za wdrożenie systemu zapewni minimalny czas oczekiwania, dzięki temu placówka będzie mogła szybko rozpocząć pracę na nowocześniejszych narzędziach.
Jak sprawdzić, czy platforma będzie odpowiednia dla gabinetu?
Firma umożliwia skorzystanie z prezentacji, podczas której eksperci zaprezentują wszystkie możliwości. Korzyści związane ze skorzystania z programu to m.in. płatności PayU, rezerwacje online oraz pełne wsparcie technologiczne.
white labelspersonalizowana platforma medycznaL4